Опт Щебня

Комплексные учения личного состава

Комплексні навчання особового складу.

Впровадження прогресивних технологій для забезпечення противопожежної безпеки на
ДП «НВО «ПХЗ»

1 грудня на території Державного підприємства «Науково-промислового об’єднання «Павлоградський хімічний завод» (ДП «НВО «ПХЗ»), відбулися перші показові випробування пожежної техніки на базі Scania., які стануть гарантом забезпечення пожежної безпеки на підприємстві.

В рамках Державної комплексної програми утилізації твердого ракетного палива МБР РС-22 та утилізації боєприпасів і з метою вирішення завдань ефективного пожежного захисту, спеціалістами підприємства та компанії Pojazdy Specjalistyczne Zbigniew Szczesniak, Польща, на базі шасі Scania було розроблено і обладнано універсальний пожежний автомобіль Scania P 420 8x4, який за своїми технічними якостями може замінити 7 пожежних автомобілів на базі ЗІЛу. Одночасно новий пожежний автомобіль містить в собі 15 тонн води, 3 тонни піноутворювача, 250 кг порошкової маси та 150 кг вуглекислоти. Потужність встановлених насосів дає можливість спрямувати на гасіння вогню до 8 тис.літрів води за хвилину. Пожежний автомобіль обладнаний двома лафетними стволами, за допомогою яких можна спрямувати засіб гасіння більш ніж на 100 м.

1 грудня на полігоні для випробувань команда ОДПО-1, яка забезпечує пожежний захист території ДП «НВО «ПХЗ», на очах у запрошених продемонструвала високий професійний рівень підготовки з гасіння пожежі та вміння вправно користуватися новою сучасною технікою. Нова пожежна машина здатна загасити будь-який осередок загоряння, спалахи розливів нафтопродуктів та інших хімічних продуктів за допомогою приладів пінного, порошкового та вуглекислотного гасіння. Існує можливість зрошення атмосферного повітря, що особливо важливо при спалаху речовин, які містять небезпечні хімічні елементи.

За допомогою цього пожежного автомобіля можливе гасіння пожежі за лічені хвилини на електротехнічному обладнанні та електросилових підстанціях потужністю до 1000V.

Генеральний директор ДП «НВО «ПХЗ» Шиман Леонід Миколайович прокоментував цю подію так: «Впродовж останніх декількох років ми успішно реалізовуємо план стратегічного розвитку підприємства, найближчою метою якого є створення компанії європейського рівня. Тому ми створюємо безпечні умови праці шляхом впровадження прогресивних технологій і піклуємося про екологічну безпеку. З огляду на специфіку виробництва, особлива увага приділяється забезпеченню протипожежної безпеки промислових об’єктів на території заводу, що становить більш ніж 1000 гектарів. За досить тривалий термін експлуатації автомобілів Scania на підприємстві, ці машини дуже добре себе зарекомендували в роботі, саме тому було прийняте рішення обладнати надійну пожежну машину на базі Scania. В разі потреби цей автомобіль буде також задіяний муніципальними службами нашого міста і навіть області».

На сьогоднішній день Scania є надійним партнером ДП «НВО «ПХЗ». Автомобілі цієї марки використовуються для перевезення вибухонебезпечних речовин заводу. Також ДП «НВО «ПХЗ» має міні-заводи на колесах Scania, які доставляють компоненти вибухівки на кар’єри і забезпечують їх зарядження в свердловини.

 

Наші контакти:


ДП "НВО" ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД"

 

Адреса 51402 м.Павлоград
вул. Заводська, 44
Т/ф: (0563) 211-000,
211-008, 211-001 ф.
E-mail: dirphz@pkhz.dp.ua